X
تبلیغات
فروشگاه فایل ارزان

فروشگاه فایل ارزان

۲ روش برای بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰

۲ روش برای بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • ۲ روش برای بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰

  گاهی اوقات در ویندوز ۱۰، هنگامی که در یک برنامه بر روی دکمه close کلیک می‌کنید، ممکن است آن برنامه بسته نشود، یا اینکه هنگامی که در تسکبار بر روی آیکون برنامه راست کلیک می‌کنید و گزینه Close window را انتخاب می‌کنید، باز هم ممکن است برنامه بسته نشود و آن برنامه هنگ کرده باشد و با پیغام Not Responding مواجه شوید.

  هنگامی که شما قادر به بستن برنامه‌ها در ویندوز نیستید و برنامه‌ها هنگ کرده‌اند، می‌توانید با استفاده از Task Manager آن برنامه را ببندید.

  با ارائه آپدیت جدید ویندوز ۱۰ ورژن ۱۸۰۳، به غیر از Task Manager، راه آسان دیگری هم برای بستن برنامه‌ها در ویندوز ۱۰ ارائه شده است. از این به بعد شما می‌توانید برنامه‌ها را از طریق اپ Settings هم خاتمه دهید.

  در این آموزش خواهیم دید که چگونه می‌توان یک اپ یا برنامه را هم از طریق Task Manager و هم از طریق اپ Settings خاتمه داد.

  روش ۱ از ۲

  بستن اپ‌های هنگ کرده از طریق اپ Settings

  این قابلیت در ویندوز ۱۰ ورژن ۱۸۰۳ به بعد موجود است.

  توجه داشته باشید که با این روش برنامه‌های کلاسیک را نمی‌توان بست. اگر می‌خواهید برنامه‌های کلاسیک یا دسکتاپ (یعنی برنامه‌هایی به غیر از اپ‌های معمول ویندوز) را ببندید باید از روش دوم استفاده کنید. این روش فقط برای بستن اپ‌ها است.

  ۱. وارد قسمت Settings app > Apps > Apps & features شوید.

  ۲. در لیست اپ‌های نصب شده، به دنبال اپی بگردید که هنگ کرده است و می‌خواهید آن را Terminate کنید یا اصطلاحاً ببندید. بر روی نام آن کلیک کنید تا لینک Advanced Options را مشاهده کنید. سپس بر روی لینک Advanced Options کلیک کنید.

  بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰

  ۳. به پایین اسکرول کنید تا قسمت Terminate را ببینید. بر روی دکمه Terminate کلیک کنید تا اگر برنامه هنگ کرده است، سریعا بسته شود.

  بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰

  روش ۲ از ۲

  بستن اپ‌‌‌ها و برنامه‌های هنگ کرده از طریق Task Manager

  با استفاده از این روش علاوه بر اپ‌ها می‌توانید برنامه‌های کلاسیک و دسکتاپ مانند فوتوشاپ، آفیس و غیره را هم ببندید.

  ۱. Task Manager را باز کنید. آسانترین راه فشردن همزمان کلیدهای Ctrl + Shift + Esc است.

  ۲. اگر ورژن مینیمال از Task Manager را مشاهده می‌کنید، بر روی دکمه More Details کلیک کنید تا Task Manager را در حالت فول ورژن مشاهده کنید.

  ۳. در زیر تب Processes، در دسته Apps همه اپ‌های در حال اجرا را مشاهده خواهید کرد. بر روی اپی که می‌خواهید بسته شود راست کلیک کنید و گزینه End task را انتخاب کنید تا آن اپ Terminate یا بسته شود.

  بستن برنامه‌های هنگ کرده (Not Responding) در ویندوز ۱۰


برچسب‌ها: ۲,روش,برای,بستن,برنامه‌های,هنگ,کرده,(Not,Responding),در,ویندوز,۱۰,
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۵۶ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه

مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه
  مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه دسته: مدیریت
  بازدید: 5 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 3605 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 66

  هدف از این مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران گروه ‌های تربیت بدنی دانشگاه ‌های استان خراسان رضوی با استفاده از بازخورد 360 درجه بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد

  قیمت فایل فقط 35,000 تومان

  خرید

  دانلود مبانی نظری پایان‌نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت

  ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه

  چکیده

  هدف پژوهش حاضر ارزیابی عملکرد مدیران گروه‌های تربیت بدنی دانشگاه‌های استان خراسان رضوی با استفاده از بازخورد 360 درجه بود. در این پژوهش دانشجویان رشته تربیت بدنی به عنوان زیردستان، روسای دانشکده‌های تربیت بدنی به عنوان بالادستان، اساتید دروس تخصصی تربیت بدنی به عنوان همتایان و مدیران گروه تربیت بدنی (خود ارزیابی) جامعه پژوهش حاضر را تشکیل دادند. روش نمونه‌گیری پژوهش حاضر جهت انتخاب مدیران و مدیران ارشد از نوع کل شمار بود و روش نمونه‌گیری جهت انتخاب دانشجویان و اساتید به صورت تصادفی بود (96 (N=. ابزار جمع‌آوری داده‌ها در این پژوهش پرسشنامه محقق ساخته بود. 

  در این پرسشنامه 40 ویژگی مدیر در قالب چهار عامل اصلی مهارت‌های مدیریتی، مهارت‌های فنی، ویژگی‌های اجتماعی و ویژگی‌های شخصیتی به صورت جمله خبری و در مقایس پنج ارزشی لیکرت تدوین شده بود. در پژوهش حاضر پایایی کلی این پرسشنامه 97/0 بدست آمد. روش آماری این پژوهش شامل آمار توصیفی و استنباطی بود که از آمار توصیفی برای رسم جداول فراوانی و نمودارها استفاده شد. در قسمت آمار استنباطی از آزمون تحلیل واریانس یک طرفه و آزمون تعقیبی شفه استفاده گردید. نتایج تجزیه و تحلیل نشان داد که تفاوت معناداری بین نتایج ارزیابی گروه های مورد بررسی در خصوص مهارت‌های مدیریتی و فنی و ویژگی‌های اجتماعی و شخصیتی در سطح معناداری 001/0 وجود دارد. در نهایت با شناسایی نقاط کور رفتار مدیران و همچنین نقاط قوت و ضعف آنان پیشنهادهایی برای بهینه سازی رفتار آن‌ها ارائه شد.

  واژه های کلیدی: 

  مهارت‌های مدیریتی

  مهارت‌های فنی

  ویژگی‌های اجتماعی

  ویژگی‌های شخصیتی

  بازخورد 360 درجه

   ‌تعریف مساله

  امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه‌های بسیار زیادی به اشکال مختلف با آن سروکار دارند؛ برخی از مردم ورزشکار حرفه‌ای هستند و گروهی ورزشکار آماتور؛ گروهی طرفدار و علاقه‌مند به ورزش و دیدن برنامه‌ها و نمایشات ورزشی بوده و عده‌ای نیز از راه ورزش امور خویش را می‌گذرانند. با افزایش چشمگیر نقش ورزش در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و حتی سیاسی کشورها، پیشرفت در زمینه ورزش به یکی از الویت‌های استراتژیک برنامه‌ریزان در کشورهای دنیا تبدیل شده است (جکسون و پالمر، 1380).

  مدیران ورزشی، به عنوان بازوهای اجرایی تشکیلات ورزش کشورها با اهداف تعمیم و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی، متولی رشته‌های ورزشی مربوط به خود هستند و وظیفه سیاست‌گذاری، خط‌مش گذاری و تعیین استراتژی را در رشته‌های ورزشی مربوط به خود بر عهده دارند. یکی از اهداف مدیران در سازمان‌های ورزشی، مانند هر سازمان دیگری، رسیدن به حداکثر کارآیی، اثربخشی و بهره‌وری است که بخشی از آن از طریق کسب افتخارات بین‌المللی محقق خواهد شد.

  اثربخشی یک سازمان به عوامل متعددی بستگی دارد که بدون شک مهمترین آن‌ها نیروی انسانی است. در دانشگاه‌ها یکی از منابع انسانی که نقش برجسته‌ای در موفقیت دانشگاه دارد مدیران ورزشی، بویژه مدیران ورزشی ملی هستند که کوچکترین تصمیم آن‌ها می‌تواند عملکرد کل دانشگاه را در زمینه تربیت بدنی و ورزش‌های همگانی و قهرمانی تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به اینکه کارکنان جهت رفع و جبران کاستی‌های گذشته، همچنین کشف توانایی‌های خود، به اطلاع از انتظارات دانشگاه در مورد خود و میزان عملکرد خود نیاز دارند، ارزیابی عملکرد نیروی انسانی فرآیندی بسیار ارزشمند است. مدیران کلاسیک ارزیابی را به منظور کنترل کار کارکنان انجام می‌دادند، اما امروزه هدف از ارزیابی، راهنمایی و ارشاد کارکنان برای مشارکت گروهی به منظور افزایش اثربحشی و کارایی است (دهقان قهفرخی، 1387).

  مدیر اگر دریابد که دیگران درباره رفتارها، تصمیم‌گیری‌ها و الگوهای ارتباطی او چگونه می‌اندیشند و چگونه وی را ارزیابی می‌کنند (ارزیابی دیگران) می‌تواند نظرات بازخوردی آنان را با نتایج ارزشیابی شخصی خود (خود ارزیابی) سنجیده و برنامه خود بهینه‌سازی مناسبی برای بهبود عملکرد خویش تدارک ببیند. ارزیابی 360 درجه، به عنوان یکی از ابزارهای جدید ارزیابی عملکرد، با گردآوری اطلاعات از ذینفعان متفاوتی که با مدیر در ارتباط هستند، می‌تواند به مدیر در این زمینه کمک کند.

  بازخورد 360 درجه یک روش مناسبی در زمینه توسعه کیفیت رهبری و مدیریت توسعه است. این فرآیند، سیکل کاملی است که خلاصه بازخوردی از همه افراد (سرپرستان، زیردستان و همکاران) در مورد جنبه‌های مختلف سبک رهبری و مدیریت و عملکردشان ارائه می‌کند. بعضی از سازمان‌ها بازخورد را برای یک بخش از سازمان و به طور سیستماتیک انجام می‌دهند. بازخورد به افراد کمک می‌کند تا ادراک خود را در مورد محیط کاریشان، با ادراک ارزیابی‌کنندگان مهم مقایسه کنند. این ارزیابی‌کنندگان می‌تواند شامل همکاران، زیردستان، مدیران و حتی مشتریان، عرضه‌کنندگان و اعضای اتحادیه باشند. سیستم‌های بازخورد 360 درجه به دلیل رواج ساختارهای تیمی و سازمانی مسطح‌تر و همچنین در واکنش به مشکلاتی که با سیستم‌های مدیریت عملکرد سنتی وجود داشته، توسعه یافته است. تعاریف مختلفی از این فرآیند ارائه شده است. به طور کلی بازخورد 360 درجه یا بازخورد چند منبعی، یک رویکرد ارزیابی عملکرد است که بر داده‌های جمع‌آوری شده از سرپرستان، همکاران، زیردستان، مشتریان و عرضه کنندگان تکیه دارد (مک‌کارتی، 2001). 

  فهرست مطالب

  فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق 11

  2-1- مقدمه 12

  2-2- مدیر کیست؟ مدیریت چیست؟ 13

  2-3- وظایف مدیریتی 14

  2-3-1- برنامه‌ریزی 16

  2-3-2- سازماندهی 17

  2-3-3- تأمین نیروی انسانی 18

  2-3-4- هدایت 19

  2-3-5- کنترل 19

  2-4- مهارت‌های مدیریتی 20

  2-4-1- مهارت‌های ادراکی 21

  2-4-2- مهارت‌های میان فردی یا انسانی 23

  2-4-3- مهارت فنی 24

  2-5- نقش‌های مدیریتی 26

  2-5-1- نقشهای انسانی یا میان فردی 27

  2-5-2-  نقشهای اطلاعاتی 27

  2-5-3- نقش‌های تصمیمی 28

  2-6- ویژگی‌های مدیران موفق 28

  2-7- ارزیابی عملکرد مدیران 32

  2-8- ارزیابی عملکرد 37

  2-9- تعریف ارزیابی عملکرد 37

  2-10-تعریف ارزیابی عملکرد 38

  2-11- منابع ارزیابی عملکرد 38

  2-12- فرآیند ارزیابی عملکرد 43

  2-13- رویکرد سنتی و جدید ارزیابی عملکرد 44

  2-14- بازخورد 360 درجه 45

  2-15- سطوح بازخورد 360 درجه 48

  2-16- روش‌های ارزیابی در بازخورد 360 درجه 50

  2-17- اهداف بازخورد 360 درجه 51

  2-18- اهمیت درخواست بازخورد 53

  2-19- مراحل فرآیند بازخورد 360 درجه 55

  2-20- خصوصیات ارزشیابی کننده 56

  2-21- مشکلات بکارگیری ارزیابی 360 درجه 57

  2-23- پیشینه تحقیق 58

  2-23-1- تحقیقات انجام شده در داخل کشور 58

  2-22-2- تحقیقات انجام شده خارج کشور 64

  منابع

  قیمت فایل فقط 35,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه , ارزیابی عملکرد , ارزیابی عملکرد 360 درجه , ارزیابی عملکرد مدیران , مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه , شاخص های ارزیابی عملکرد 360 درجه , روشهای ارزیابی در بازخورد 360 درجه , مراحل فرآیند بازخورد 360 درجه , مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران با روش 360 درجه


برچسب‌ها: مبانی,نظری,ارزیابی,عملکرد,مدیران,دانشگاه,‌ها,با,رویکرد,بازخورد,360,درجه,,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۵۸ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت حسابداری صنعتی 3

پاورپوینت حسابداری صنعتی 3

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 


برچسب‌ها: پاورپوینت,حسابداری,صنعتی,3,,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۳:۱۹ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی)

دانلود آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی)

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • دانلود آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی)

  دانلود آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی)

  Gnomon Watercolor And Gouache Paintng

  آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی) - Gnomon Watercolor And Gouache Paintng

  آبرنگ نوعی از وسایل نقاشی است که در آن رنگ خشک را همراه با آب رقیق میکنند و سپس به نقاشی میپردازند.

  در این گرایش نقاشی شما رنگ را با کمک آب، رقیق میکنید و این رقیق بودن رنگ، باعث میشود که نقاشی ها سبکی متفاوت و خاص داشته باشند.

  این هنر به دلیل نوع خاص رنگ بسیار زیبا است.

  در این مطلب آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی)، Gnomon Watercolor And Gouache Paintng را برای شما آماده کرده ایم.

  در ادامه مطلب میتوانید این فیلم های آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید. همچنین یک فایل ویدیویی جهت نمونه برای دانلود قرار گرفته است.

  آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش (فیلم آموزشی) - Gnomon Watercolor And Gouache Paintng


   

   مشخصات:

  ● تعداد : ۱۴ فایل ویدیویی
  ● مدت : ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه
  ● زبان : انگلیسی
  ● زیرنویس : ندارد
  ● فرمت : (MOV (854×480
  ● قابل نمایش در : کامپیوتر، موبایل، تلویزیون، و سایر دستگاه های پخش فیلم

   

  ( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

  https://www.sarzamindownload.com/16754/-آموزش-نقاشی-با-آبرنگ-و-گواش-(فیلم-آموزشی)—Gnomon-Watercolor-And-Gouache-Paintng


برچسب‌ها: دانلود,آموزش,نقاشی,با,آبرنگ,و,گواش,(فیلم,آموزشی),
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۹ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود Learn Adobe Animate CC The Basics – فیلم آموزش پایه های نرم افزار Adobe Animate CC

دانلود Learn Adobe Animate CC The Basics – فیلم آموزش پایه های نرم افزار Adobe Animate CC

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

download (1)

 

 

 • دانلود Learn Adobe Animate CC The Basics – فیلم آموزش پایه های نرم افزار Adobe Animate CC

  فیلم آموزش Learn Adobe Animate CC The Basics در مورد کار با نرم افزار Adobe Animate CC و مدل سازی در این برنامه می باشد. شما می توانید عناصر مختلف را به صورت انیمیشن درآورده و با یک برنامه حرفه ای کار کنید. کار با این برنامه بسیار ساده است و هر کاربری می تواند استفاده از انیمیشن ها را در برنامه های خود قرار داده و اصول این طراحی را برای رسیدن به مهارت های حرفه ای داشته باشد. نرم افزار می تواند ابزارهای بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید کم کم علاقه خود را در زمینه مدل سازی های انیمیشنی داشته باشید.

  با دانلود Learn Adobe Animate CC The Basics می توانید جدول زمانی را تعیین کرده و از گرافیک تعاملی برای طراحی های خود استفاده کنید. ابزارهای بهره برداری به خوبی ارائه شده اند و شما نیز می توانید امکان تغییر آنها با توجه به نمونه ای که روی آن کار می کنید را داشته باشید. مطمئنا کار در ابتدا ساده خواهد بود و می توانید از همین روند ساده برای پیاده سازی طرح های پیشرفته خود استفاده کنید.

  عنوان دوره: Learn Adobe Animate CC The Basics

  مدرس: Joseph Labrecque

  مدت زمان: ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه

  زبان: انگلیسی

  کاور-Learn-Adobe-Animate-CC-The-Basics

  دوره های آموزشی:

  • معرفی
  • کار با Animate CC
  • مفاهیم کلیدی نرم افزار Animate CC
  • واردکردن ابزارها به Animate CC
  • ابزار ایجاد وکتورها
  • کار با متون
  • اصلاح بردارها و بیت مپ ها
  • مدیریت لایه های تایم لاین
  • کار با کتابخانه ها و نمادها
  • متحرک سازی سمبل ها
  • ساخت محیطهای تعاملی
  • پایان کار
  • نتیجه گیری

  اسکرین-شات-Learn-Adobe-Animate-CC-The-Basics

  Produce rich animations for the web and output to virtually any format with Adobe Animate CC. Join Joseph Labrecque as he demonstrates how to create interactive and static graphics for the web. He shows you how to get started with a new project and use the fundamental components of the interface: the panels, the workspace, the stage, the timeline, and the pasteboard. Next, he explores importing AI and PSD files, including leveraging tools that allow you to modify imported content. Then, he walks you through working with text, drawing shapes, creating vector objects, and maintaining these assets in an organized library. Of course, this course wouldn’t be complete without a breakdown of essential animation features. So, you’ll get to see how to use the timeline, add motion or shape tweens, code interactive buttons, and finally publish to various formats.

  Because new web standards continue to emerge, this course is designed to help you ensure your animations are compatible with the most current browsers, platforms, and devices. This course covers how to take advantage of the native support of HTML5 Canvas and JavaScript in Animate CC. Testing within the product is also discussed, in addition to testing outside of Animate using browsers.

  Topics include:
  Setting up your workspace
  Using the stage and the pasteboard
  Importing images, Illustrator files, and Photoshop files
  Modifying text
  Drawing shapes and creating vector objects
  Managing your timeline
  Adding audio
  Using shape and motion tweens
  Coding navigation buttons
  Testing your animation
  Publishing

  Courses:
  Introduction
  Working with Animate CC
  General Concepts in Animate CC
  Importing Assets into Animate CC
  Vector Creation Tools
  Working with Text
  Modifying Vectors and Bitmaps
  Managing Timeline Layers
  Working with the Library and Creating Symbols
  Animating Symbol Instances
  Building Interactive Context
  Finishing Up
  Conclusion

  • حجم فایل: ۳۶۱ مگابایت
  • تاریخ انتشار: June 2018
  • منبع:
   Udemy
  • قیمت: رایگان
  رزرو مکان تبلیغاتی

  اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.


برچسب‌ها: دانلود,Learn,Adobe,Animate,CC,The,Basics,,فیلم,آموزش,پایه,های,نرم,افزار,Adobe,Animate,CC,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۳ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

ساخت وبلاگ رایگان

نگاروبلاگ سيستمي است قدرتمند كه به شما اين امكان را ميدهد تا بتوانيد به سادگي وبلاگ شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد . ثبت وبلاگ در سيستم ما به صورت رايگان مي باشد و شما ميتوانيد به سادگي وبلاگ مورد نظر خود را ايجاد نمائيد. از امكانات سيستم ما ميتوان به موارد زير اشاره كرد: :

» اختصاص یک آدرس اینترنتی (http://Yourname.m-graphic.ir )
» امكان ايجاد وبلاگ به صورت كاملا رايگان و بدون نياز به هيچ هزينه
» محيطي جذاب و كاربر پسند و ساده جهت راحتي اعضاء
» ویرایشگر قدرتمند تحت وب جهت انتشار محتوي مورد نظر
» امكان ايجاد ويرايش و انتخاب قالب هاي گوناگون متناسب با نوع محتوي شما
» امكان دسته بندي محتوي بر اساس موضوعات مختلف
» امكان ارسال دو مرحله اي مطالب به صورت ادامه متن
» امكان دريافت نظرات بازديد كنندگان وبلاگ شما
» امكان تعيين نحوه دريافت نظرات بازديد كنندگان
» امكان تائيد نظرات خوانندگان و بازديد كنندگان وبلاگ شما
» امكان ارسال تصوير وبلاگ و انتشار توضيحاتي در مورد وبلاگ
» ايجاد لينك هاي مجزا براي هر يك از ارسال هاي شما
» امكان ثبت لينك دوستان و نمايش آنها
» امكان بک آپگیری و تهینه نسخه پشتیبان از وبلاگ
» سیستم rss خوان برای دریافت مطالب دیگر سایتها و وبلاگها
» و ...

 


برچسب‌ها: ساخت,وبلاگ,رایگان,ساخت وبلاگ رايگان,وبلاگ فروشگاهي ,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۱۳ توسط سامان سم دسته : نظر(0)