X
تبلیغات
فروشگاه فایل ارزان

فروشگاه فایل ارزان

تحقیق و بررسی در مورد معماری باروک 19 ص

تحقیق و بررسی در مورد معماری باروک 19 ص

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • تحقیق و بررسی در مورد معماری باروک 19 ص
  تحقیق و بررسی در مورد معماری باروک 19 صدسته: معماری
  بازدید: 6 بار
  فرمت فایل: docx
  حجم فایل: 1512 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 20

  تحقیق و بررسی معماری باروک

  قیمت فایل فقط 3,400 تومان

  خرید

  تحقیق و بررسی در مورد معماری باروک دارای 20صفحه و با فرمت ورد و قابل ویرایش میباشد

  بسیاری بر این عقیده اندکه معماری باروک از ایتالیا آغاز گردید و بخش بزرگی ازاوروپا رازیرپوشش وگسترده خوددرآورد.این معماری پویایی خاصی دارد. ازویژگیهای معماری وهنرهای دیگرحفظ تعادل ووحدت آفرینی درمیان عناصری متراکم وگوناگون است.

  معماری باروک بامایه گرفتن ازانسانگرایئ بسا ط « شیوه گری» را برچید و در مقابله با خود با ضوابط کلاسیک حق اولویت را از عقل گرفت وبه احساس سپرده.در معماری باروک ماهیت اصلی آفریده ها عبارتند از:

  ایجاد هماهنگی وهنجار در میان عناصر ومضامینی گوناگون ودرهم آمیخته، طرحی فراخ ودر مقیاس بزرگ در فضای شکوهمند وابهت انگیز، واز طرفی هدف اصلی باروک تعبیه فضایی کلی در مرکز ومنظم کردن فضاهای فرعی ونمای ورودی. اصلی بنا را سرانجام بخدمت گرفتن عناصر اصلی پیکرتراشی ونقاشی وسایر هنرهای تزیینی برای ایجاد اثری کامل. معماری باروک دارای صلابت ساختمانی وجسامت و ابهتی خاص خود بود، که بعدها شیوه «روکوکو» از آنها کاست وبر خاصیت سبکی، ریز نقشی وشادی انگیزی وزینت تزیینی سطحی می افزود و عدم تقارن در تزیینات را پیشه کرد.

  درباره باروک ایتالیا باید گفت باروک رومی، نمایانگر یک آرمان مذهبی و سیاسی است. که نماینده این معماری گنبد کلیسای سان پیترو در روم است. باروک ایتالیایی آشکارا بسیاری از عناصر باستانی را منسوخ کرد. این گنبد با پیچ و تاب تمثیلی گسترده ای که بوسیله برنینی با پیروی از سلیقه معمارش میکلانژ و با تصور هنری خود از ستون بندیهای جانبی میدان سان پیترو یافته است، قرار بود که تجمسی باشد، از تمامیت کلیسایی، تصویری از سروری مسیحیت وگنبد فلک که از لحاظ ارمانی تمام جهان را زیر پر می گیرد.

  - هنر دوره اخیر را باروک نام نهاده اند.

  - باروک از نظر منتقدان سده نوزدهم به معماری کلاسیک منحط بی ساختار, دارای تزئینات زیاد نمایشی و عجیب و غریب اطلاق می شد.

  - تقریبا از اوایل قرن 17 تا اواسط قرن 18 را در بر می گیرد.

  - باروک نوعی هنر است که در آن قواعد تناسب رعایت نمی شود و همه چیز بنا به حواس هنرمند نمایانده می شود.

  - واژه و اصطلاحاتی که با هنر باروک مربوط می شوند, عبارتند از: سرزندگی, تجمل, شکل های اغراق شده, پرهیز از خطوط مستقیم, شکلهای کشف شده, تحرک اعضای بدن, هنر زیاده روی

  - باروک چیز پیچیده ای است که پیچیدگی اش به غنایش می افزاید.

  - هنرمندان در دوره باروک با احساس خود حرکت می کنند و احساس را مقدم بر عقل می شمارند.

  - معماری باروک از ایتالیا آغاز گردید و بخش بزرگی از اروپا را زیر پوشش خود قرار داد.

  -  یکی از شاهکارهای معماری باروک, کلیسای سن پیترو در روم است.

  - هدف اصلی باروک تعبیه فضایی کلی در مرکز و منظم کردن فضاهای فرعی و نمای ورودی و اصلی بنا و به خدمت گرفتن عناصر اصلی پیکر تراشی و نقاشی و سایر هنرهای تزئینی برای ایجاد اثری کامل.

  برخی از آثار معروف معماری باروک عبارتند از:

  پلکان راهنما، کلیسای سن ایوو، کلیسای سان کارلو، کاخ کارینیانو، کلیسای سوربن، کاخ ورسای، کلیسای سن لوئی، کلیسای سنت پل

  بسیاری بر این عقیده‌اند كه معماری باروك از ایتالیا آغاز گرد ید، و بخش بزرگی از اروپا را زیر پو شش و گستره خود در آورد. این معماری پو یایی خاصی دارد. از ویژگی ها معماری و هنرهای دیگر حفظ تعادل و وحدت آفرینی در میان عناصری متراكم و گوناگون است.

  معماری باروك با مایه گرفتن از انسان گرایی، بساط «شیوه گری» را برچید و در مقابله با خود با ضوابط كلاسیك حق اولویت را از عقل گرفت و به احساس سپرد. در معماری باروك ماهیت اصلی آفریده ها عبارتند از:

  ایجاد هماهنگی و هنجار در میان عناصر و مضامینی گوناگون و در هم آمیخته،‌طرحی فراخ و در مقیاس بزرگ در فضا ی شكوهمند و ابهت انگیز، و از طرفی هدف اصلی باروك تعبیه فضایی كلی در مركز و منظم كردن فضاهای فرعی و نمای ورودی و اصلی بنا را سرانجام به خدمت گرفتن عناصر اصلی پیكر تراشی و نقاشی و سایر هنرهای تزیینی برای ایجاد اثری كامل. معماری باروك دارای صلا بت ساختمانی و جسارت و ابهتی خاص خود بود،‌كه بعدها شیوه « روكوكو » از آنها كاست و بر خاصیت سبكی، ریز نقشی و شادی انگیزی و زینت تزیینی سطحی می افزود و عدم تقارن در تزیینات را پیشه كرد.

  یكی از شاهكارهای معماری باروك، كلیسای سن پترو در روم است،‌كه در این دوره تكمیل گرد ید. پلان متراكم در مركز آن چنان كه میكلانژ و برامان

  ته طراحی كرده بودند پذی رفته نشد، لذا طرح بازسازی آن به فردی به نام « كارلومادرنو» داده شد و او سه بلوك را به صحن افزود و نقشه را از تقارن نقطه ای به تقارن محوری تبدیل نمود. ولی طرح او با مرگش تكمیل نشد سپس « جووانی برنینی » به عنوان هنرمند بزرگ عصر باروك طراحی میدان عظیم مقابل كلیسای سن پیترو را به عهده گرفت.

  در روم است متراکم در مرکز آن چنان که میکلانژ و برامانته طراحی کرده بودند پذیرفته نشد، لذا طرح بازسازی آن به فردی به نام« کارلومادرنو» داده شده و او سه بلوک را به صحن افزود ونقشه را از تقارن نقطه ای به تقارن محوری تبدیل نمود.

   ولی طرح او با مرگش تکمیل نشد سپس «جووانی برنینی» به عنوان هنرمند بزرگ عصر باروک طراحی میدان عظیم مقابل کلیسای سن پیترو را به عهده گرفت.

  كلیسا را با دو بال ذوزنقه ای همگرا به میدان بیضی شكل رو به روی كلیسا متصل كرد. در زیر گنبد این بنا، خیمه مقدس را كه دارای ستونهای مارپیچی است تعبیه نمود. لازم به ذكر است كه بنای فوق الذكر در دوره رنسانس ساخته شده بود،‌ولی در این زمان تكمیل شد

  از دیگر آثار برنینی طراحی پلكان راهنماست كه در مجموعه واتیكان قرار دارد. این پلكان طرح خاصی دارد به طوری كه وقتی از طرف پایین پله به طرف بالا حركت كنیم،‌از فاصله های دیواره های جانبی و ستونها به صورت همگرا كاسته می شود و با قرار دادن نورگیری در انتهای پاگرد، حالت روحانی خاصی عروج و پایین به بالا و به سوی نور تداعی می شود.

  یكی از بناهای معماری باروك ایتالیا است. كه توسط برومینی در هر رم ساخته د.برومینی به شیوه خاص خود، ‌در نمای بیرونی این نمازخانه، ‌نیز شكلهای مقعر را در برابر شكلهای محدب بكار می گیرد. بر فراز انحنای درونی نمای كلیسا،‌كه طرحش با تاق بندی های قدیمی دور تا دور حیاط منطبق شده است،‌ساختمان محدب و استوانه ای كلی طراحی شده كه اجزای پایینی گنبد بر آن تكیه دارند.

  قیمت فایل فقط 3,400 تومان

  خرید

  برچسب ها : معماری باروک 19 ص , تحقیق معماری باروک 19 ص , دانلود تحقیق معماری باروک 19 ص , معماری باروک , تحقیق معماری باروک , تحقیق در مورد معماری باروک , تحقیق در باره معماری باروک , بررسی معماری باروک , تحقیق و بررسی معماری باروک , دانلود معماری باروک , دانلود تحقیق معماری باروک , دانلود تحقیق در مورد معماری باروک


برچسب‌ها: تحقیق,و,بررسی,در,مورد,معماری,باروک,19,ص,
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۴۹ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود فایل ورد Word وضعیت ارث دیه در حقوق ایران و مصر

دانلود فایل ورد Word وضعیت ارث دیه در حقوق ایران و مصر

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • دانلود فایل ورد Word وضعیت ارث دیه در حقوق ایران و مصر
  نوع فایل word (قابل ویرایش) تعداد صفحات 81 صفحه چکیده نهاد دیه از جنبه های حقوقی گوناگون قابل بررسی است یکی از این جنبه ها موضوع ارث دیه است که از نگاه مسوولیت مدنی و نظریه عمومی تعهدات، دارای آثار مهم است آرای فقیهان در مسایل مربوط به ارث دیه مختلف است و قانون مدنی و قانون مجازات اسلامی هم نسبت
  دسته: فقه و حقوق اسلامی
  بازدید: 4 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 220 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 81

  قیمت فایل: 14,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  نوع فایل: word (قابل ویرایش)

  تعداد صفحات : 81 صفحه


  چکیده
  نهاد دیه از جنبه های حقوقی گوناگون قابل بررسی است. یکی از این جنبه ها موضوع ارث دیه است که از نگاه مسوولیت مدنی و نظریه عمومی تعهدات، دارای آثار مهم است. آرای فقیهان در مسایل مربوط به ارث دیه مختلف است و قانون مدنی و قانون مجازات اسلامی هم نسبت به اغلب این مسایل ساکت است .ارث دیه ویژگی هایی دارد که آن را ازارث سایر اموال متمایز می سازد. در دیه اعضاء در اصل استحقاق وراث تردید وجود دارد. این امر در دیه فوت مورد تردید نیست، اما این پرسش که دیه فوت ملک وارث است یا متوفی، تعیین وارثان حق دیه، موقعیت دیه نسبت به قصاص و اینکه آیا تعهد جانی به پرداخت دیه در قتل عمدی یک تعهد تخییری است یا نه، منشا اختلاف است در اینجا در پی آن هستیم تا ضمن بررسی آرای مختلف فقهی و با لحاظ حقوق وارد کنندگان زیان، زیاندیدگان، طلبکاران و وراث پاسخی مناسب برای این مسایل ارائه کنیم. از این جهت این پژوهش در سه فصل تنظیم شده است. بعد از بیان مقدمه، سوالات و فرضیات در فصل اول به بررسی مسئله ارث در حقوق ایران در هفت مبحث تعریف مفاهیم موجبات ارث شرایط قتل مانع ازارث سقط جنین ارتکاب قتل ازسوی صغیر و مجنون قتل قانونی وقانون مدنی مصر پرداخته شد. در فصل دوم دیه درحقوق ایران وبررسی آن  طی پنج مبحث تعریف دیه تاریخچه و ماهیت حقوقی دیه نظام دیات در اسلام و در مصر بحث شد و در فصل سوم نیز ارث دیه در حقوق ایران و مصرکه طی شش مبحث دیه اعضاءدیه نفس دیه و شمول ترکه آن رسیدن ارث از قصاص و دیه به قاتل ارث دیه درمصر و ارث زن ازدیه مورد بررسی تطبیقی قرار گرفت. سوالات اصلی وفرعی مطرح شده براساس قوانین مرتبط موجود و نظر فقهای اهل سنت و امامیه و روایت در خصوص تفاوتها یا شباهتهای ارث دیه در حقوق ایران و مصر و ارث دیه زوجه وقاتل عمد شبه عمد خطای محض مورد بررسی قرارگرفت و نیز بحث اصلی موضوع با توضیح به اینکه دیه نفس در زمره دارائیهای شخصی وراث قرار نمی¬گیرد بلکه درشمار اموال متوفی محسوب شده و دعوای وراث درمطالبه دیه به قائم مقامی متوفی بحساب می آید و ابتدا دیون متوفی حال شده سپس طبق قواعد ارث بین وراث تقسیم می گردد عنوان شد و درخصوص دیه اعضا هم گفته شد درصورت اثبات وراث بر میزان واقعی خسارت قابل مطالبه وطبق قواعدعمومی ارث بین وراث تقسیم می شود البته ابهاماتی وجود دارد در بحثهای مذکور از قبیل ابراء متوفی قبل ازفوت در دیه اعضاء و نفس که کاملا به ابهامات موجود و فرضیات پاسخ داده می شود. بررسی وضعیت ارث دیه وتشریح و بیان مساله و تطبیق آن  باحقوق كشورمصر یك تحقیق جدیدیست كه كمتربه بررسی آن پرداخته شده است اما با وجود آیات و روایات مختلف و اجماع فقهای اهل سنت و امامیه در برخی موضوعات، و وجود قوانینی در رجوع به فتاوی معتبر فقهای اسلامی، ابهامات موجود وشباهتها و تفاوتهای وضعیت ارث دیه درحقوق دوکشورایران و مصربررسی و مشخص گردید.
  روش تحقیق ، روش كتابخانه ای است لكن  سعی شده است به بررسی و مطالعه كتابها و پایان¬نامه¬های موجود، اسناد مكتوب فارسی، آیات قرآنی، روایات مدون کشورمان و همچنین مذاهب مختلف درخصوص ارث دیه بپردازم. با اذعان بر اینکه این نوشته خالی از اشکال نبوده و در حد بضاعت اینجانب نوشته شده است .
  واژگان کلیدی : قصاص، دیه، ارث، اعتبار امر قضاوت شده، اعاده دادرسی، دعوای شخصی.

  چکیده      1
  مقدمه       3
  الف: بیان مسئله   4
  ب: پرسش اصلی   6    
  ج: پرسشهای فرعی   6
  د: فرضیه ها    6
  هـ : اهداف تحقیق   7
  و: پیشینه تحقیق     7
  ز: روش تحقیق     8

  فصل اول : ارث در حقوق ایران  9
  مبحث اول : تعریف مفاهیم       10
  گفتار اول: ترکه      10
  گفتار دوم: ارث    11
  بند اول : تعریف ارث در لغت   11
  بند دوم: تعریف فقهی ارث    12
  بند سوم: ارث در اصطلاح حقوق مدنی   12
  بند چهارم: ارث از منظر جاهلیت    13
  بند پنجم: ارث در حقوق روم  14
  بند ششم: ارث در مصر قدیم   14
  مبحث دوم : موجبات ارث    15
  گفتار اول : سبب انتقال دارائی (موجب ارث، درمفهوم خاص)   16
  گفتار دوم: شرایط تحقق ارث    17
  بند اول: فوت مورّث  17    
  بند دوم: زنده بودن وارث حین فوت مورّث    18    
  بند سوم: وجود ترکه     18    
   بند چهارم : اثر قبول یا رد ترکه در تحقق ارث   19    
  مبحث سوم: شرایط قتل مانع از ارث    20
  گفتار اول: عمدی بودن قتل    20
  گفتار دوم: قتل تسبیبی و مباشری     20
  گفتار سوم: وقوع قتل از طرف وراث      21
  گفتار چهارم:  نامشروع بودن قتل       21
  گفتار پنجم: ارث قاتل از دیه در حقوق مصر    22
  مبحث چهارم: سقط جنین   22
  مبحث پنجم : ارتكاب قتل از سوی صغیر و مجنون    23
  مبحث ششم : قتل قانونی   24
  گفتار اول: دفاع مشروع     25
  گفتاردوم: تأدیب    25    
  مبحث هفتم : قانون مدنی مصر   26
  فصل دوم : دیه در حقوق ایران      28
  مبحث اول: تعریف دیه    29
  گفتار اول: دیه در لغت     29
  گفتار دوم: دیه از نظر اصطلاحی   31
  گفتار سوم : تعریف دیه از منظر حقوقدانان عرب  31
  مبحث دوم: تاریخچه دیه      33
  مبحث سوم : ماهیت حقوقی دیه   33
  گفتار اول :نتایج مجازات یا خسارت بودن دیه   34
  گفتار دوم: موارد اختلاف و اشتراک دیه با قواعد مسئولیت مدنی   37
       بند اول: موارد اشتراک   37
  بند دوم: موارد اختلاف  38
  مبحث چهارم: نظام دیات در اسلام 39
  مبحث پنجم : نظام دیه در مصر    39
  فصل سوم : ارث دیه در حقوق ایران و مصر   41    
  مبحث اول: دیه اعضاء    42    
  گفتار اول : ماهیت دیه اعضاء  42
  گفتار دوم: آیا دیه اعضاء به ارث می رسد؟    45    
  گفتار سوم: تغییر در میزان خسارت      46    
  مبحث دوم: دیه نفس     48
  گفتار اول: دیه: دارایی متوفا یا وراث؟    48    
  گفتار دوم: دیه و قصاص: تعهد تخییری  55    
  مبحث سوم: دیه و شمول ترکه آن     59
  مبحث چهارم : رسیدن ارث (از قصاص و دیه) به قاتل      61
  مبحث پنجم: ارث دیه در مصر     62
  مبحث ششم : ارث زن از دیه      63
  گفتار اول: ارث زوجه از دیه در حقوق ایران   63
  گفتار دوم: ارث زن از دیه در حقوق مصر    63
  نتیجه گیری     67
  منابع    72

  قیمت فایل: 14,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: دانلود,فایل,ورد,Word,وضعیت,ارث,دیه,در,حقوق,ایران,و,مصر,
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

دانلود فایل ورد Word تحلیل و پیش بینی رفتار مصرف برق مشترکین با استفاده از تکنیک های داده کاوی

دانلود فایل ورد Word تحلیل و پیش بینی رفتار مصرف برق مشترکین با استفاده از تکنیک های داده کاوی

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • دانلود فایل ورد Word تحلیل و پیش بینی رفتار مصرف برق مشترکین با استفاده از تکنیک های داده کاوی
  تحلیل و پیش بینی رفتار مصرف برق مشترکین با استفاده از تکنیک های داده کاوی (مطالعه موردی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی) در عصر حاضر به جرات می­توان گفت بشر برای انجام فعالیت­های روزمره و افزایش رفاه زندگی خود، بیش از هر انرژی دیگر از انرژی الکتریکی بهره می­برد با توجه به مشکل ذخیره­سازی انرژی الکتریکی، پیش­بینی میزان بار مورد نیاز به منظور
  دسته: کامپیوتر
  بازدید: 3 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 981 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 112

  قیمت فایل: 17,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  تحلیل و پیش بینی رفتار مصرف برق مشترکین با استفاده از تکنیک های داده کاوی (مطالعه موردی: شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی)

  در عصر حاضر به جرات می­توان گفت بشر برای انجام فعالیت­های روزمره و افزایش رفاه زندگی خود، بیش از هر انرژی دیگر از انرژی الکتریکی بهره می­برد. با توجه به مشکل ذخیره­سازی انرژی الکتریکی، پیش­بینی میزان بار مورد نیاز به منظور داشتن یک شبکه توزیع برق مطمئن و پایدار حیاتی است. مشترکین برق یکی از اصلی­ترین ارکان زنجیره عرضه برق می­باشند. هدف این تحقیق پیش­بینی برق مصرفی مشترکین و تحلیل رفتار مصرفی آن­ها تحت تاثیر عوامل آب­و­هوایی و متغیرهای زمانی می­باشد. در صورت داشتن یک پیش­بینی مناسب و دقیق می­توان از هدررفت منابع مالی ناشی از افزایش هزینه­های عملیاتی جلوگیری نمود. از سوی دیگر، با توجه به حجم انبوه داده­های مصرف مشترکین و عوامل موثر، تنها می­توان با استفاده از ابزارهای نوین فن­آوری اطلاعات همچون داده­کاوی به تجزیه­وتحلیل داده­ها پرداخت. ابزار داده­کاوی به استخراج الگوها و دانش پنهان از داده­ها جهت یک پیش­بینی درست می­پردازد.

  در این تحقیق، به بررسی و پیش­بینی میزان مصرف برق مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می­پردازیم. برای این منظور و با در اختیار داشتن داده­های مصرفی 5595 مشترک طی 12 دوره دوماهه، الگوریتم­های پیش­بینی کننده همچون CHAID، C&R،Regression ،Neural Networks را بر روی داده­های موجود اجرا نموده و نتایج حاصل از اجرای هر الگوریتم بر اساس معیارهای ارزیابی خطای پیش­بینی مانند میانگین درصد قدرمطلق خطا مورد بررسی و مقایسه قرار گرفت. نیز با خوشه­بندی مشترکین با استفاده از الگوریتم Kohonen به بررسی رفتار مصرفی آن­ها پرداخته شد. در نهایت، به نتیجه­گیری و ارائه ­پیشنهادات پرداختیم.

  کلمات کلیدی: پیش­بینی، مصرف برق، مشترک، داده‌کاوی، دسته­ بندی، رگرسیون، خوشه ­بندی

  عنوان صفحه

  فصل اول: مقدمه و طرح مسئله

  1-1- مقدمه                                                         1

  1-2- بیان مسئله تحقیق                                                2

  1-3- ضرورت و اهداف تحقیق                                            3

  1-4- جنبه جدید بودن و نوآوری تحقیق                                     6

  1-5- ساختار پایان­نامه                                                  7

  فصل دوم: مبانی نظری تحقیق

  2-1- مقدمه                                                         9

  2-2- انرژی الکتریکی و اهمیت آن                                         9

  2-3- ویژگی­های انرژی الکتریکی                                         11

  2-4- تاریخچه صنعت برق در جهان و ایران                                 14

  2-5- زنجیره­ی عرضه­ی برق                                             15

  2-5-1 تولید                                                    16

  عنوان صفحه

  2-5-2- انتقال                                                    16

  2-5-3- توزیع                                                    16

  2-5-3-1- مصرف برق در ایران و جهان                            17

  2-5-3-2- مشترک                                           18

  2-5-3-2-1- مشترکین بخش خانگی                      18

  2-5-3-2-2- مشترکین بخش تجاری                      19

  2-5-3-2-3- مشترکین بخش صنعت                      19

  2-5-3-2-4- مشترکین بخش عمومی                      19

  2-5-3-2-5- مشترکین بخش حمل­و­نقل                    20

  2-5-3-2-6- مشترکین بخش کشاورزی                    20

  2-6 مطالعه و پیش­بینی بار                                               22

  2-6-1- الگوی مصرف                                               23

  2-6-2- پیش­بینی مصرف                                            23

  2-6-3- عوامل موثر بر مصرف برق                                      24

  2-6-3-1- شرایط آب­و­هوایی                                    25

  2-6-3-2- متغیرهای زمانی                                     26

  2-6-3-3- ویژگی­های محل اقامت مشترک                          27

  2-7- داده­کاوی                                                        27

  2-7-1- اهداف داده ­کاوی                                             29

  2-7-2- روش­های داده ­کاوی                                          30

  2-7-2-1- دسته­بندی                                         30

  عنوان صفحه

  2-7-2-2- خوشه­بندی                                        31

  2-7-2-3- تحلیل وابستگی                                     31

  2-7-3- فرآیند داده­کاوی ( مدل CRISP-DM )                          32

  2-8- چکیده فصل                                                     34

  فصل سوم: مروری بر ادبیات تحقیق

  3-1- پیشینه تحقیق                                                    36

  3-2- چکیده فصل                                                     41

  فصل چهارم: روش تحقیق

  4-1- مقدمه                                                          43

  4-2- فرآیند داده­کاوی                                                  44

  4-3- استاندارد CRISP-DM                                            44

  4-3-1- مرحله درک تجاری                                           45

  4-3-2- مرحله درک داده­ها                                           46

  4-3-3- مرحله پیش­پردازش داده­ها                                     50

  4-3-4- مرحله ساختن مدل                                          53

  4-3-4-1- الگوریتم C&R                                    53

  4-3-4-2- الگوریتم CHAID                                  55

  4-3-4-3- الگوریتم رگرسیون خطی                               56

  4-3-4-4- الگوریتم شبکه عصبی                                 57

  4-3-4-5- الگوریتم کوهونن                                    58

  عنوان صفحه

  4-3-5- مرحله ارزیابی مدل                                           59

  4-3-6- بکارگیری مدل                                              61

  4-4- چکیده فصل                                                     62

  فصل پنجم: نتایج و ارزیابی

  5-1- مقدمه                                                          63

  5-2- نتایج                                                           64

  5-2-1- نتایج حاصل از پیش­بینی مصرف برق مشترکین با در نظر گرفتن "تعطیلات" به عنوان عامل موثر                                                       64

  5-2-2- نتایج حاصل از پیش­بینی مصرف برق مشترکین با در نظر گرفتن "میانگین ارتفاع سقف ابر" به عنوان عامل موثر                                             66

  5-2-3- نتایج حاصل از پیش­بینی مصرف برق مشترکین با در نظر گرفتن "کمینه دما و بیشینه دمای موثر" به عنوان عوامل موثر                                     67

  5-2-4- نتایج حاصل از پیش­بینی مصرف برق مشترکین با در نظر گرفتن "تعطیلات، میانگین ارتفاع سقف ابر، کمینه دما و بیشینه دمای موثر" به عنوان عوامل موثر         68

  5-2-5- مقایسه عملکرد حالت­های مختلف بر اساس معیار ارزیابی میانگین درصد قدرمطلق خطا                                                         71

  5-2-6- خوشه­بندی رفتار مصرفی مشترکین برق با در نظر گرفتن عوامل موثر       72

  5-3- چکیده فصل                                                     76

  فصل ششم: نتیجه­گیری و پیشنهادات

  6-1- مقدمه                                                          77

  6-2- یافته­های تحقیق                                                  78

  6-3- پیشنهاد برای تحقیقات آتی                                          81

  منابع                                                               82

  فهرست جدول­ها

  عنوان و شماره صفحه

  جدول 4-1- اطلاعات کارکرد مشترکین                                      46

  جدول 4-2- اطلاعات هواشناسی                                           48

  جدول 5-1- پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عامل "تعطیلات"                   65

  جدول 5-2- پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عامل "میانگین ارتفاع سقف ابر"        66

  جدول 5-3- پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عوامل "کمینه دما و بیشینه دمای موثر"  67

  جدول 5-4- پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عوامل "تعطیلات، میانگین ارتفاع سقف ابر، کمینه دما و بیشینه دمای موثر "                                           69

  جدول 5-5- خوشه­های رفتاری مشترکین برق                                 73

  فهرست شکل­ها

  عنوان صفحه

  شکل 2-1- نمودار مصرف برق در جهان در طی سال­های 2000-20009             17

  شکل 2-2- نمودار مصرف برق در ایران در طی سال­های 1383-1389               18

  شکل 2-3- درصد انرژی برق مصرفی کشور به تفکیک بخش­های مختلف در سال 1389  21

  شکل 2-4- درصد مشترکین بخش­های مختلف در سال 1389                     21

  شکل 2-5- درصد انرژی مصرفی استان آذربایجان غربی به تفکیک بخش­های مختلف در سال 1389                                                              21

  شکل 2-6- درصد مشترکین بخش­های مختلف استان آذربایجان غربی در سال 1389    21

  شکل 2-7- داده­کاوی به عنوان یک مرحله از فرآیند کشف دانش                   29

  شکل 2-8- مراحل مدل مرجع فرآیند داده­کاوی                               33

  شکل 4-1- ساختار شبکه کوهونن                                         58

  شکل 5-1- مقایسه الگوریتم­ها در پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عامل "تعطیلات"   65

  شکل 5-2- مقایسه الگوریتم­ها در پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عامل "میانگین ارتفاع سقف ابر"                                                            67

  شکل 5-3- مقایسه الگوریتم­ها در پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عوامل "کمینه دما و بیشینه دمای موثر"                                                    68

  شکل 5-4- مقایسه الگوریتم­ها در پیش­بینی مصرف برق مشترکین با عوامل "تعطیلات، میانگین ارتفاع سقف ابر، کمینه دما و بیشینه دمای موثر "                       69

  شکل 5-5- قسمتی از درخت تصمیم ایجاد شده توسط مدل Kohonen-CHAID     70

  شکل 5-6- مقادیر میانگین مصرف واقعی و پیش­بینی شده توسط مدل Kohonen-CHAID                                                                   71

  شکل 5-7- عملکرد حالت­های مختلف بر اساس معیار ارزیابی میانگین درصد قدرمطلق خطا                                                                     72

  کلمات اختصاری

  Co2 Carbon dioxide

  GDP Gross Domestic Product

  NI National Income

  IEA International Energy Agency

  LTF Long-Term Load Forecasting

  MTLF Medium-Term Load Forecasting

  STLF Short-Term Load Forecasting

  CRISP-DM Cross Industry Standard Process for Data Mining

  CI Computational Intelligence

  C&R Classification & Regression

  CHAID Chi-squared Automatic Interaction Detection

  SOM Self-Organizing Map

  MSE Mean-Square Error

  RMSE Root-Mean-Square Error

  MAE Mean Absolute Error

  MAPE Mean Absolute Percentage Error

  قیمت فایل: 17,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: دانلود,فایل,ورد,Word,تحلیل,و,پیش,بینی,رفتار,مصرف,برق,مشترکین,با,استفاده,از,تکنیک,های,داده,کاوی,
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۸ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

بررسی تعهدات بین المللی دولت ها در ارتباط با حقوق بیگانگان (با تأکید بر حقوق قربانیان قاچاق انسان و مهاجرین غیر قانونی)

بررسی تعهدات بین المللی دولت ها در ارتباط با حقوق بیگانگان (با تأکید بر حقوق قربانیان قاچاق انسان و مهاجرین غیر قانونی)

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • بررسی تعهدات بین المللی دولت ها در ارتباط با حقوق بیگانگان (با تأکید بر حقوق قربانیان قاچاق انسان و مهاجرین غیر قانونی)
  متأسفانه بیگانگان گروهی از افراد جامعه هستند که در بسیاری موارد در بهره مندی از حقوق و جایگاه اجتماعی در رتبه دوم نسبت به اتباع قرار می گیرند در کنوانسیون های بین المللی حقوقی برای این افراد ذکر شده است اصل عدم تبعیض که در اسناد بین المللی حقوق بشری پیش بینی شده، تبعیض بر اساس ملیت را منع می کند بنابراین هیچ گونه تبعیضی از لحاظ نژادی، قومی، ملی، ز
  دسته: فقه و حقوق اسلامی
  بازدید: 14 بار
  فرمت فایل: docx
  حجم فایل: 119 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 112

  قیمت فایل: 11,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  فهرست

  مقدمه: 1

  الف: طرح مسأله. 1

  ب) سؤالات تحقیق.. 2

  ج) فرضیات... 2

  د) سوابق.. 3

  ه) اهداف تحقیق.. 3

  و) روش تحقیق.. 4

  بخش اول: 5

  مفاهیم اصلی و جایگاه حقوق بیگانگان از نظر قواعد بین المللی حقوق بشر. 5

  فصل اول: مفاهیم اصلی.. 6

  مبحث اول: مفاهیم مربوط به قواعد بین المللی حقوق بشر و وضعیت افراد بیگانه. 6

  گفتار اول: قواعد بین المللی حقوق بشر به عنوان قسمتی از حقوق بین الملل عمومی.. 6

  گفتار دوم: مفهوم تعهد بین المللی دولت در زمینه پاس داشت و اجرای حقوق بشر. 9

  تعریف تعهد بین المللی.. 10

  گفتار سوم: مفهوم فرد بیگانه. 13

  گفتار چهارم: مفهوم حقوق بیگانگان.. 16

  مبحث دوم: مهاجرت غیرقانونی_ قاچاق انسان و مفاهیم مربوطه. 20

  گفتار اول: پدیده مهاجرت و نوع غیر قانونی آن.. 20

  گفتار دوم: حق افراد برای انجام مهاجرت، ترك سرزمین یا انتخاب سرزمین محل اقامت... 23

  گفتار سوم: : جرم قاچاق انسان یا بردگی نوین و مقایسه اجمالی آن با قاچاق مهاجران.. 25

  گفتار چهارم : مفهوم قربانی جرم یا بزه دیده و جایگاه او در حقوق بین المللی کیفری.. 30

  فصل دوم: جایگاه حقوق بیگانگان در منابع حقوق بین الملل.. 36

  مبحث اول: اصل عدم تبعیض نسبت به افراد بیگانه و برخورداری بیگانگان از حقوق مصرح در اسناد بین المللی حقوق بشر  36

  گفتار اول: اصل عدم تبعیض و جایگاه بنیادین آن در حقوق بشر بین المللی.. 36

  گفتار دوم: جواز یا عدم جواز تبعیض بر اساس ملیت... 39

  گفتار سوم: محدوده ی تعهدات دولت ها نسبت به افراد بیگانه از نظر میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی.. 40

  گفتار چهارم: اطفال بیگانه از نظر كنوانسیون حقوق كودك... 43

  گفتار پنجم: نگاهی به اسناد بین المللی متفرقه در زمینه حقوق بشری بیگانگان.. 45

  مبحث دوم: چالش های برخورداری بیگانگان از حقوق بشری و راهکارهای مربوط به الزام دولت ها به ایفاء تعهدات مربوطه  49

  گفتار اول: وضعیت سرزمین های اشغال شده و افراد ساکن در آن ها 49

  گفتار دوم : حق حمایت کنسولی از تبعه و امکان اقامه دعوی در محاکم بین المللی برای حمایت از تبعه. 53

  گفتار سوم: امکان شکایت یا مراجعه فرد یا دولت به کمیته حقوق بشر. 57

  گفتار چهارم : مشکلات افراد فاقد تابعیت به صورت خاص.... 59

  بخش دوم: 66

  وضعیت قربانیان قاچاق انسان و مهاجرین غیرقانونی از نظر برخورداری از حقوق قانونی در کشورهای میزبان.. 66

  فصل اول: وضعیت قربانیان قاچاق انسان.. 67

  مبحث اول: حق دادخواهی و دریافت غرامت... 67

  گفتار اول: تعهدات مندرج در پروتکل الحاقی به کنوانسیون ملل متحد در ارتباط با جرم سازمان یافته فراملی نسبت به قربانیان قاچاق انسان  67

  گفتار دوم: تعهدات مندرج در پروتکل الحاقی به کنوانسیون حقوق کودک... 71

  گفتار سوم: تعهدات مندرج در سایر اسناد مربوط به پدیده‌ی قاچاق انسان.. 73

  گفتار اول: حق حمایت برای بازگشتن به وطن خود در اسناد مربوط به قاچاق انسان.. 76

  گفتار دوم: حدود تعهدات دولت‌ها برای امکان پذیرش قربانیان قاچاق انسان در کشور میزبان.. 80

  فصل دوم: مهاجرین غیرقانونی و وضعیت برخورداری آنها از حقوق قانونی در کشور میزبان.. 83

  مبحث اول: وضعیت موجود در صحنه ی واقعیت... 83

  گفتار اول: امكان سلب آزادی از مهاجرین غیر قانونی و مشكلات مربوط به برخورداری از حمایت كنسولی برای آنها 84

  گفتار2: امكان تحمیل رفتارهای ضد انسانی یا شرایط نا مساعد زندگی بر مهاجرین غیرقانونی.. 85

  مبحث دوم: نگاهی به مقررات مخصوص اسناد بین المللی در ارتباط با مهاجرین غیر قانونی.. 89

  گفتار اول: اسناد و منابع مربوط به حق درخواست پناهندگی.. 89

  گفتار دوم: حقوق مندرج در کنوانسیون ملل متحد بر ضد شکنجه. 93

  گفتار سوم: حقوق مندرج در پروتكل الحاقی به كنوانسیون ملل متحد در ارتباط با جرم سازمان یافته فراملی برای مهاجرین غیر قانونی   96

  نتیجه گیری و پیشنهادات: 102

  الف) نتیجه گیری.. 102

  ب) پیشنهادات... 106

  منابع و مآخذ. 107

  الف) منابع فارسی: 107

  کتب: 107

  مقالات و مقاله ها: 109

  ب) منابع لاتین: 110

  ج) اسناد بین المللی.. 112

  قیمت فایل: 11,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: بررسی,تعهدات,بین,المللی,دولت,ها,در,ارتباط,با,حقوق,بیگانگان,(با,تأکید,بر,حقوق,قربانیان,قاچاق,انسان,و,مهاجرین,غیر,قانونی),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۳ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت درس دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی)

پاورپوینت درس دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی)

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت درس دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی)
  پاورپوینت آموزشی درس دوّم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی ) ، در 15 اسلاید رنگارنگ و جالب ، کاملا منطبق بر آموزش های کتاب درسی ، جهت استفاده در کلاس هوشمند تهیه شده است
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 2368 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 15

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت آموزشی درس دوّم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی ) ، در 15 اسلاید رنگارنگ و جالب ، کاملا منطبق بر آموزش های کتاب درسی ، جهت استفاده در کلاس هوشمند تهیه شده است . معلم گرامی با تدریس این پاورپوینت می تواند خاطره ای خوش از یک کلاس پویا و شاداب را به شاگردانش هدیه کند . دانش آموزان با مشاهده این فایل زیبا ، با مفاهیمی مانند : حفظ دوستی ، چگونگی رفتار مناسب با دوستان ، حد و مرز دوستی و قدرت نه گفتن آشنا می شوند . در پایان این محتوای آموزشی ، نمونه سئوالات متن درس آداب دوستی نیز همراه با پاسخ آن جهت استفاده معلم های گرامی برای سنجش یادگیری دانش آموزان ، قرار داده شده است .

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,درس,دوم,کتاب,مطالعات,اجتماعی,پایه,ششم,ابتدایی,(,آداب,دوستی),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۹ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت آموزش درس هشتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم )

پاورپوینت آموزش درس هشتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم )

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت آموزش درس هشتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم )
  پاورپوینت آموزش درس هشتم ، کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم ) ، تشکیل شده از 30 اسلاید زیبا و جذّاب ، جهت تدریس در کلاس هوشمند توسط معلم کلاس ششم طراحی شده است
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 6823 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 30

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت آموزش درس هشتم  ، کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم ) ، تشکیل شده از 30  اسلاید زیبا و جذّاب ، جهت تدریس در کلاس هوشمند توسط معلم کلاس ششم طراحی شده است.

   اولیای محترم نیز می توانند جهت کسب آمادگی برای یادگیری بهتر فرزندانشان و همچنین مرور دوباره درس ، از این فایل آموزشی در منزل استفاده نمایند .

   آموزش های ارائه داده شده در این فایل کاملاَ مطابق متن درس 8 کتاب مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی می باشد .

  دانش آموزان عزیز با مشاهده این محتوای آموزشی با مفاهیمی مانند : انرژی های نو ، انرژی های نو در ایران ، انرژی خورشیدی ، انرژی باد ، انرژی هسته ای ، راه های مصرف صحیح انرژی فسیلی و روش های مصرف صحیح انرژی برق و برچسب انرژی ،  آشنا می شوند .

  همچنین این پاورپوینت آموزشی شامل سئوالات متن درس هشتم  مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی به همراه پاسخ آنها جهت استفاده معلمان عزیز می باشد .

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,آموزش,درس,هشتم,کتاب,مطالعات,اجتماعی,پایه,ششم,ابتدایی,(,انرژی,را,بهتر,مصرف,کنیم,),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۶ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( برنامه ریزی برای اوقات فراغت )

پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( برنامه ریزی برای اوقات فراغت )

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( برنامه ریزی برای اوقات فراغت )
  پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( برنامه ریزی برای اوقات فراغت ) در 24اسلاید همراه با تصاویر جذاب شامل موضوع درس تعریف اوقات فراغت، راه های استفاده از اوقات فراغت ، شرح بازی های قدیمی ، مکان های عمومی گذران اوقات فراغت و رفتارهای مناسب در مکان های عمومی، جهت تدریس در کلاس هوشمند تولید شده است
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 10125 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 24

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( برنامه ریزی برای اوقات فراغت ) در 24اسلاید همراه با تصاویر جذاب شامل موضوع درس : تعریف اوقات فراغت، راه های استفاده از اوقات فراغت ، شرح بازی های قدیمی ، مکان های عمومی گذران اوقات فراغت و رفتارهای مناسب در مکان های عمومی، جهت تدریس در کلاس هوشمند تولید شده است . همچنین این محتوای آموزشی شامل سئوالات متن درس به همراه پاسخ آنها نیز می باشد .

  معلمان عزیز می توانند برای آموزش درس به درس مطالعات اجتماعی  به صورت نمایشی از این پاورپوینت استفاده لازم راببرند.

  توصیه : همکارانی که قبلا  از پاورپوینت های آموزشی این فروشگاه استفاده کردند. حتما این فایل با ارزش را تهیه کنند.

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,درس,چهاردهم,کتاب,مطالعات,اجتماعی,پایه,ششم,(,برنامه,ریزی,برای,اوقات,فراغت,),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۲ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت آموزش درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( مطالعه موردی )

پاورپوینت آموزش درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( مطالعه موردی )

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت آموزش درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ( مطالعه موردی )
  پاورپوینت درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی (مطالعه موردی) در 33 اسلاید همراه با تصاویر زیبا و جذاب شامل موضوع درس مطالعه موردی دوکشور ترکیه و افغانستان ، مشخصات کلی دو کشور ، شهرهای مهم و آشنایی با فرهنگ و هنر دو کشور ، جهت تدریس توسط همکاران در کلاس هوشمند تولید شده است
  دسته: علوم اجتماعی
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 9660 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 33

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت درس بیستم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی (مطالعه موردی) در 33 اسلاید همراه با تصاویر زیبا و جذاب شامل موضوع درس : مطالعه موردی دوکشور ترکیه و افغانستان ، مشخصات کلی دو کشور ، شهرهای مهم و آشنایی با فرهنگ و هنر دو کشور ،  جهت تدریس توسط همکاران در کلاس هوشمند تولید شده است . همچنین این محتوای آموزشی شامل سئوالات قسمت فعالیت 1 به همراه پاسخ آنها نیز می باشد .

  این محتوای آموزشی علاوه بر استفاده معلم در کلاس درس ، جهت استفاده در منزل توسط اولیای محترم برای درک بهتر مطالب کتاب مفید می باشد .

  معلمان عزیز می توانند برای آموزش درس به درس مطالعات اجتماعی  به صورت نمایشی از این پاورپوینت استفاده لازم راببرند.

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,آموزش,درس,بیستم,کتاب,مطالعات,اجتماعی,پایه,ششم,(,مطالعه,موردی,),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۸ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت آموزش درس اول کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم )

پاورپوینت آموزش درس اول کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم )

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت آموزش درس اول کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم )
  پاورپوینت درس اوّل کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم ) ، در 22 اسلاید بسیار جذّاب با تصاویر گوناگون جهت تدریس همکاران در کلاس هوشنمد طراحی و تهیه شده است
  دسته: زیست شناسی
  بازدید: 6 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 5446 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 22

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت درس اوّل کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( زنگ علوم ) ، در 22 اسلاید بسیار جذّاب با تصاویر گوناگون جهت تدریس همکاران در کلاس هوشنمد طراحی و تهیه شده است . همچنین اولیای گرامی دانش آموزان می توانند با استفاده از این فایل آموزشی در منزل ، معلم  را برای فرزندان خود به خانه بیاورند ! دانش آموزان عزیز با مشاهده این محتوای آموزشی با مفاهیم جدیدی مانند : شهاب سنگ ها و انواع آن ، گودال های شهاب سنگی ، تأثیر اندازه و سرعت شهاب سنگ ها بر میزان طول و عمق گودال ها و چگونگی آزمایشات مربوط به این موضوع و نتیجه کاوشگری های درس آشنا خواهند شد .

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,آموزش,درس,اول,کتاب,علوم,تجربی,پایه,ششم,ابتدایی,(,زنگ,علوم,),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پاورپوینت آموزش درس 7 کتاب علوم پایه ششم ( ورزش و نیرو 2 )

پاورپوینت آموزش درس 7 کتاب علوم پایه ششم ( ورزش و نیرو 2 )

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پاورپوینت آموزش درس 7 کتاب علوم پایه ششم ( ورزش و نیرو 2 )
  پاورپوینت آموزش درس هفتم کتاب علوم پایه ششم ابتدایی در 45 اسلاید زیبا شامل آموزش موضوع درس ، پاسخ به سئوالات قسمت های ( آزمایش کنید ، کاوشگری ، فکر کنید و گفتگو کنید ) و سئوالات متن درس به همراه پاسخ آنها و جواب کاوشگری ها می باشد
  دسته: زیست شناسی
  بازدید: 6 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 15638 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 45

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  پاورپوینت آموزش درس هفتم کتاب علوم پایه ششم ابتدایی در 45 اسلاید زیبا شامل آموزش موضوع درس ، پاسخ به سئوالات قسمت های ( آزمایش کنید ، کاوشگری ، فکر کنید و گفتگو کنید ) و سئوالات متن درس به همراه پاسخ آنها و جواب کاوشگری ها می باشد . دانش آموزان با مشاهده این محتوای آموزشی با مفاهیمی مانند : نیروی جاذبه ، جرم ، نیروی مغناطیسی ، نیروی الکتریکی ، نیروی اصطکاک ، نیروی مقاومت هوا و نیروی بالابری آشنا می شوند .

  معلمان عزیز می توانند برای آموزش درس به درس علوم تجربی  به صورت نمایشی از این پاورپوینت استفاده لازم راببرند.

  نکته : همکارانی که قبلا  از پاورپوینت های آموزشی این فروشگاه استفاده کردند. حتما این فایل با ارزش را تهیه کنند.

  قیمت فایل: 5,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: پاورپوینت,آموزش,درس,7,کتاب,علوم,پایه,ششم,(,ورزش,و,نیرو,2,),
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۰ توسط سامان سم دسته : نظر(0)